Pravidla výletnického klubu

20. září 2018 v 14:53
Jak se stanu členem klubu? Stačí se přihlásit na nějaký výlet.
Musím být členem ZKO Nymburk? Ne. Pokud jste členem nebo hostujícím členem ZKO Nymburk, máte výlety zdarma (stačí se přihlásit) Pokud nejste člen ZKO Nymburk, zaplatíte na prvním výletu členský příspěvek 100,- Kč za psa, příspěvěk platí do konce kalendářního roku.
Jak jsou dlouhé trasy výletu? Do 20ti km.
Jak často budou výlety? cca 1x za měsíc
Jak se mám na výlet přihlásit? e-mailem - polmari@seznam.cz nebo komentářem pod článek s aktuálním výletem.
Musím vždy absolvovat celou trasu výletu? Nemusíte, můžete se od ostatních kdykoliv odpojit. Včas a společně se všemi musíte být jen na startu výletu.
Nejsem příliš fyzicky zdatný, zvládnu výlety? Určitě - nejdeme na rychlost a netrháme rekordy. Trasy nebudou nikdy příliš dlouhé.
Budou výlety jen v okolí Nymburka? Ne, podíváme se i někam dál.
Může jít s jedním psem více lidí? Ano.
Mohu jít na výlet se štěnětem? Ano, pokud danou trasu ujde a pokud má platné očkování (ne mladší jednoho měsíce)
Budu mít jako člen výletnického klubu nějaké výhody? Ano, slevu na startovném Dogtrekkingových hrátek jarním Polabím, možnost setkat se s jinými chovateli a vyměňovat si s nimi zkušenosti, socializovat svého psa, poznat ČR ve společnosti stejně smýšlejících lidí, během výletů si zahrát různé hry a soutěže, prezentovat svoje webové psí stránky prostřednicvím stránek klubu.
Musí být pes po celou dobu výletu na vodítku? Nemusí, pokud to není někde přímo nakázáno (města, dopravní prostředky, Národní parky, zoologické zahrady a pod.) Předpokladem pro volný pohyb psa je samozřejmě jeho vychovanost. Není vhodné strávit výlet naháněním neposlušného psa po lese.
Co musím s sebou na výletě mít? Dobrou náladu, psa, vodítko, košík (aby bylo možno v případě potřeby použití hromadné dopravní prostředky), vodu a misku pro psa. Doporučuje svačinu, pití, náplasti, foťák a peníze
Hradí klub náklady na dopravu? Zajišťuje klub dopravu? Ne.
Kam se mám obrátit s případnými dotazy? Na Martinu Hronovou - polmari@seznam.cz , tel.: 604 917 255

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama